Mebelle.pl to blog, który z pewnoscią dostarczy Ci wielu przydatnych informacji dotyczacych urządzania wnętrz. Podzielimy się naszymi pomysłami związanymi z urządzaniem mieszkania.
Nasi partnerzy
moda i wnetrze moda i wnetrze moda i wnetrze
archiwum bloga

Kontakt
Twój email:
Treść wiadomości:
wyślij

Kalendarz
NdPnWtŚrCzPiSo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Newsletter
środa, 22 października 2014

Zakup mebli dla biura nie jest prostym zadaniem. Czasami może się tak wydawać, ponieważ kiedy otworzy się stronę internetową sklepu takiego jak chociażby 10office.pl i zobaczy się wszystko podane na srebrnej tacy, po prostu chce się wybierać niczym dziecko w sklepie z zabawkami. Problem w tym, że urządzanie biura jest zdecydowanie bardziej zadaniem związanym z architekturą wnętrz niż z dekoracją. Biuro tworzymy nie dlatego, by nasi pracownicy z nami na czele mieli gdzie spędzić dzień. Biuro ma być miejscem pracy, a więc musi posiadać wszystkie podstawowe sprzęty, które będą do tego niezbędne. W pierwszej kolejności oznacza to biurko i krzesło, na którym usiądzie nasz pracownik, chociaż oczywiście nawet to uzależnione jest od rodzaju pracy, jaki będzie wykonywany. (Call center jest przykładem nietypowego biura) Inaczej urządzone będzie call center, inaczej będzie wyglądała pracownia grafików komputerowych, a jeszcze inne elementy będzie miał urząd gminy.

 

więcej
poniedziałek, 06 października 2014

Różne pojawiają się pomysły, jeśli chodzi o aranżacje wnętrz i ogólnie o architektoniczny styl budynków. Znany już jest pomysł, by wstawiać wannę na środek salonu i po prostu traktować kąpiel niczym mycie rąk w umywalce. Powoli przestaje to szokować. Zupełnie inaczej wygląda jednak kwestia przezroczystych łazienek, która jak na razie wydaje się nie do przyjęcia w naszym kraju.

więcej
poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Styl nowoczesny wcale nie musi oznaczać zimnego industrializmu i całkowitego braku poczucia, że znajdujemy się w domu. Nie chodzi tutaj oczywiście o zbliżanie się do stylu rustykalnego, bo współczesna kuchnia go nie potrzebuje, ale zamykanie się na umiarkowanie oraz ostra kontra w stosunku do wszystkiego, co nie jest drastyczne, nigdy nikomu na dobre nie wychodzi.

więcej
środa, 06 sierpnia 2014

W aranżacji wnętrz kwestia okien jest bardzo często pomijana, ponieważ wychodzi się z założenia, że jakie okna są, takie są i pozostaje jedynie potraktować je jako coś zaproponowanego nam z góry przez architekta. Jeśli wchodzimy do gotowego wnętrza, w pewnej mierze można zrozumieć takie postawienie sprawy, ale w nowej przestrzeni jest to wręcz przestępstwo.

 

więcej
wtorek, 29 lipca 2014

Połączenie kuchni z jadalnia czy otwieranie kuchni na salon nie jest już dzisiaj niczym nadzwyczajnym. Powoli przybywa do nas jednak moda na coś znacznie bardziej niekonwencjonalnego. Mowa tutaj o łączeniu łazienki z salonem, co nie dziwi już dzisiaj nikogo we Francji czy w Kanadzie, ale dna nas bardzo często jest poważnym szokiem.

 

 

 

więcej
czwartek, 24 lipca 2014

Jednym książki mogą się kojarzyć z nudą, dla innych będzie to droga w niezliczoną ilość nowych, pięknych światów. Znajdzie się też grupa ludzi, dla których widok książki będzie oznaczał przede wszystkim konieczność znalezienie dla tego małego prostopadłościanu jakiegoś ciekawego miejsca w przestrzeni. Okazuje się, że takich osób jest całkiem sporo i stworzyły one naprawdę oszałamiające propozycje.

 

więcej
pierwsza poprzednia