Mebelle.pl to blog, który z pewnoscią dostarczy Ci wielu przydatnych informacji dotyczacych urządzania wnętrz. Podzielimy się naszymi pomysłami związanymi z urządzaniem mieszkania.
Nasi partnerzy
moda i wnetrze moda i wnetrze moda i wnetrze
archiwum bloga

Kontakt
Twój email:
Treść wiadomości:
wyślij

Kalendarz
NdPnWtŚrCzPiSo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Newsletter
poniedziałek, 06 października 2014

Różne pojawiają się pomysły, jeśli chodzi o aranżacje wnętrz i ogólnie o architektoniczny styl budynków. Znany już jest pomysł, by wstawiać wannę na środek salonu i po prostu traktować kąpiel niczym mycie rąk w umywalce. Powoli przestaje to szokować. Zupełnie inaczej wygląda jednak kwestia przezroczystych łazienek, która jak na razie wydaje się nie do przyjęcia w naszym kraju.

więcej
poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Styl nowoczesny wcale nie musi oznaczać zimnego industrializmu i całkowitego braku poczucia, że znajdujemy się w domu. Nie chodzi tutaj oczywiście o zbliżanie się do stylu rustykalnego, bo współczesna kuchnia go nie potrzebuje, ale zamykanie się na umiarkowanie oraz ostra kontra w stosunku do wszystkiego, co nie jest drastyczne, nigdy nikomu na dobre nie wychodzi.

więcej
środa, 06 sierpnia 2014

W aranżacji wnętrz kwestia okien jest bardzo często pomijana, ponieważ wychodzi się z założenia, że jakie okna są, takie są i pozostaje jedynie potraktować je jako coś zaproponowanego nam z góry przez architekta. Jeśli wchodzimy do gotowego wnętrza, w pewnej mierze można zrozumieć takie postawienie sprawy, ale w nowej przestrzeni jest to wręcz przestępstwo.

 

więcej
wtorek, 29 lipca 2014

Połączenie kuchni z jadalnia czy otwieranie kuchni na salon nie jest już dzisiaj niczym nadzwyczajnym. Powoli przybywa do nas jednak moda na coś znacznie bardziej niekonwencjonalnego. Mowa tutaj o łączeniu łazienki z salonem, co nie dziwi już dzisiaj nikogo we Francji czy w Kanadzie, ale dna nas bardzo często jest poważnym szokiem.

 

 

 

więcej
czwartek, 24 lipca 2014

Jednym książki mogą się kojarzyć z nudą, dla innych będzie to droga w niezliczoną ilość nowych, pięknych światów. Znajdzie się też grupa ludzi, dla których widok książki będzie oznaczał przede wszystkim konieczność znalezienie dla tego małego prostopadłościanu jakiegoś ciekawego miejsca w przestrzeni. Okazuje się, że takich osób jest całkiem sporo i stworzyły one naprawdę oszałamiające propozycje.

 

więcej
poniedziałek, 14 lipca 2014

Żyjemy w kraju wręcz drastycznie konserwatywnym w kwestii aranżacji wnętrz. Większość biur urządzona jest niczym według jakiegoś nudnego regulaminu, którego nikt nie widział, ale każdy go przestrzega. Nasze kuchnie są kuchniami, a salony salonami. Wszystko musi też być „czyste” oraz „schludne”. Określenia te znalazły się w cudzysłowie, gdyż mają one w praktyce znaczenia bardziej reprezentatywne niż dosłowne. W totalnej kontrze do nich kreowany jest zrodzony w Stanach Zjednoczonych Shabby Chic, czyli styl w pewnym sensie wyśmiewający wiktoriański przepych, ale równocześnie szukający jego prawdziwego źródła.

Brzydkie nie musi być nieładne

więcej
pierwsza poprzednia