Mebelle.pl to blog, który z pewnoscią dostarczy Ci wielu przydatnych informacji dotyczacych urządzania wnętrz. Podzielimy się naszymi pomysłami związanymi z urządzaniem mieszkania.
Nasi partnerzy
moda i wnetrze moda i wnetrze moda i wnetrze
archiwum bloga

Kontakt
Twój email:
Treść wiadomości:
wyślij

Kalendarz
NdPnWtŚrCzPiSo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Newsletter
wtorek, 19 sierpnia 2014

Przez bardzo długie lata basen był dla nas symbolem luksusu. Oglądaliśmy w telewizji seriale o uśmiechniętych ludziach, dla których symbolem statusu było posiadanie w ogródku basenu, i to takiego naprawdę sporego. W praktyce bardzo szybko się okazało, że baseny wcale nie są czymś zupełnie poza naszym zasięgiem i osoba nie mieszcząca się w pierwszej setce najbogatszych Polaków może sobie spokojnie na taki dość skromny luksus pozwolić. Ba, poszliśmy nawet znacznie dalej i nie chcemy mieć juz tylko wody w ogródku, ale pragniemy posiadania czegoś naprawdę wyjątkowego. Możliwości jest tutaj naprawdę sporo.

Kształt i kolor

 

więcej
poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Styl nowoczesny wcale nie musi oznaczać zimnego industrializmu i całkowitego braku poczucia, że znajdujemy się w domu. Nie chodzi tutaj oczywiście o zbliżanie się do stylu rustykalnego, bo współczesna kuchnia go nie potrzebuje, ale zamykanie się na umiarkowanie oraz ostra kontra w stosunku do wszystkiego, co nie jest drastyczne, nigdy nikomu na dobre nie wychodzi.

więcej
środa, 06 sierpnia 2014

W aranżacji wnętrz kwestia okien jest bardzo często pomijana, ponieważ wychodzi się z założenia, że jakie okna są, takie są i pozostaje jedynie potraktować je jako coś zaproponowanego nam z góry przez architekta. Jeśli wchodzimy do gotowego wnętrza, w pewnej mierze można zrozumieć takie postawienie sprawy, ale w nowej przestrzeni jest to wręcz przestępstwo.

 

więcej
wtorek, 29 lipca 2014

Połączenie kuchni z jadalnia czy otwieranie kuchni na salon nie jest już dzisiaj niczym nadzwyczajnym. Powoli przybywa do nas jednak moda na coś znacznie bardziej niekonwencjonalnego. Mowa tutaj o łączeniu łazienki z salonem, co nie dziwi już dzisiaj nikogo we Francji czy w Kanadzie, ale dna nas bardzo często jest poważnym szokiem.

 

 

 

więcej
czwartek, 24 lipca 2014

Jednym książki mogą się kojarzyć z nudą, dla innych będzie to droga w niezliczoną ilość nowych, pięknych światów. Znajdzie się też grupa ludzi, dla których widok książki będzie oznaczał przede wszystkim konieczność znalezienie dla tego małego prostopadłościanu jakiegoś ciekawego miejsca w przestrzeni. Okazuje się, że takich osób jest całkiem sporo i stworzyły one naprawdę oszałamiające propozycje.

 

więcej
wtorek, 22 lipca 2014

Różne pojawiają się pomysły, jeśli chodzi o aranżacje wnętrz i ogólnie o architektoniczny styl budynków. Znany już jest pomysł, by wstawiać wannę na środek salonu i po prostu traktować kąpiel niczym mycie rąk w umywalce. Powoli przestaje to szokować. Zupełnie inaczej wygląda jednak kwestia przezroczystych łazienek, która jak na razie wydaje się nie do przyjęcia w naszym kraju.

więcej
pierwsza poprzednia